Výzva pro EdTech podnikatelské nápady

Cílem evropského projektu IMPACT EdTech je podpořit digitální transformaci vzdělávání. V rámci výzvy, která je otevřená do 30. června 2020, bude vybráno až 21 nejlepších nápadů, mezi které bude rozdělena částka v maximální výši 195 000 EUR.

Cílem evropského projektu IMPACT EdTech je podpořit digitální transformaci vzdělávání. Start-upy a malé a střední podniky, které pracují na nových technologických řešeních pro oblast vzdělávání, mohou nyní získat finanční prostředky a další podporu pro uvedení svých produktů na trh.

V rámci výzvy, která je otevřená do 30. června 2020, bude vybráno až 21 nejlepších nápadů, mezi které bude rozdělena částka v maximální výši 195 000 EUR. Úspěšní žadatelé se navíc stanou součástí podnikatelského inkubátoru-akcelerátoru, který jim mimo jiné umožní konzultovat s externími odborníky nebo otestovat svůj produkt v prostředí Třídy budoucnosti za přítomnosti vzdělávacích expertů.

Projekt IMPACT EdTech, financovaný v rámci programu Evropské komise H2020, cílí na tři oblasti, ve kterých technologie mohou pozitivně ovlivnit vzdělávání:

  • Inkluzivní vzdělávání
  • Personalizované učení
  • Rozvoj dovedností žáků a učitelů

Další informace a podmínky výzvy se dozvíte na webu https://www.impactedtech.eu/impact-edtech/.