Virtuální škola pro zvídavé otevírá registrace od 13. května

Od 13. května si studenti mohou vybírat z online kurzů v angličtině u Centra pro talentovanou mládež. Od října tak budou moct studovat v podzimním semestru kurzy, které je posunou v angličtině a v oboru, kterému se chtějí věnovat i po střední škole, a ve kterém chtějí být nejlepší.

Znáte Centrum pro talentovanou mládež?

CTM vzniklo na míru studentům, kteří potřebují individuální a flexibilní přístup ke vzdělávání. Naše online řešení poskytuje jedinečnou vzdělávací zkušenost všem dětem od druhého stupně základních škol či víceletých gymnázií po maturanty. A to vždy tak, abychom respektovali jejich vlastní učební tempo a chuť se vzdělávat v oboru, který je baví a přitom se výrazně zlepšit v angličtině.

Pro koho kurzy jsou?

Studovat online kurzy mohou děti od 11 let až po studenty vyšších ročníků. Nováčky v online studiu můžeme ujistit, že se nemusejí bát angličtiny ani nové zkušenosti s interaktivním studiem. Připravili jsme pro ně ukázku z kurzů CTM Junior program, mohou se podívat, jak intuitivní a přehledné studium je.

Jako v předchozích letech, i letos přislíbilo MŠMT stipendia, a to pro 250 studentů – 4 000 Kč pro jednoho studenta. Vše o registracích a stipendiích najdete zde.

A teď ještě to nejdůležitější v bodech:

  • registrace do CTM Online otevíráme 13. května a uzavíráme 20. září 2019
  • podzimní semestr začíná v říjnu 2019
  • studenti od 11 let po maturitu si mohou vybírat z desítek online kurzů v angličtině nejrůznějších zaměření a témat
  • pro prvních 250 studentů přislíbilo MŠMT stipendium ve výši 4 000 Kč, pro více informací sledujte web

Všechny informace najdete na našem webu.