Týdenní hlášení #49 2020

Opis týdenního hlášení z FB DigiKoalice školám ze dne 7. prosince 2020.

Další adventní Týdenní hlášení #49 s inspirativními tipy a zajímavými inspiracemi je tu pro vás!

Hlavní zpráva: Národní pedagogický institut ČR mění svou vizuální identitu!

#myjsmenpi

Ze sítě Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Národní pedagogický institut ČR

  • Přečtěte si více o 21. zasedání Monitorovacího výboru Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání, které se konalo minulý týden ➡️ bit.ly/ZasedaniOPVVV.
  • Česká školní inspekce – analýzy, data, publikace vydala novou výroční zprávu. Tentokrát zaměřenou na kvalitu a efektivitu vzdělávání a vzdělávací soustavy ➡️ bit.ly/VyrocniZpravaCSI.

Novinky a události (nejen) od našich členů, které by vám neměly uniknout.

  • Co jste chtěli vědět o umělé inteligenci a zatím jste se báli zeptat, na toto téma uspořádala online besedu @scioskola. Můžete se podívat ze záznamu ➡️ bit.ly/ScioSkolyBeseda.
  • Office Arena slaví 10. výročí a přichystala spoustu soutěží a různých akcí, do kterých se můžete zapojit ➡️ bit.ly/soutezarna.
  • Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost radí jak na bezpečné videokonference ➡️ bit.ly/VideoKonferenceBezpecne.
  • Digiskills přišlo s kreativním a jednoduchým řešením jak se vypořádat s nejčastějšími komunikačními problémy během videokonferencí. Jejich vizuální karty myslí snad na všechno ➡️ bit.ly/VizualniKarty.

Věříme, že i v klasickém vánočním shonu si najdete čas na zajímavé čtení nebo se zapojíte do akcí (nejen) od našich členů. Budeme rádi když nám napíšete, jak se vám líbí.