Týdenní hlášení #33 2020

Opis týdenního hlášení z FB DigiKoalice školám ze dne 17. srpna 2020.

Jedno z posledních prázdninových Týdenních hlášení #33 je tu a s ním několik tipů, jak strávit konec léta a zahájit přípravu na nový školní rok!

Hlavní zpráva: CodeWeek 4 ALL #CodeWeek2020 se nezadržitelně blíží a pokud plánujete nějakou akci, určitě ji nezapomeňte zaregistrovat.

Pro ty zkušenější z vás je tu výzva CodeWeek 4 ALL, která vám umožní spojit se s ostatními účastníky a propojit vaše aktivity s aktivitami přátel nebo kolegů ➡️ https://archiv.digikoalice.cz/codeweek-4-all/. Navíc, pokud výzvu dokončíte, získáte Certifikát výjimečnosti Týdne programování. Codeweek.cz Europe Code Week Digital Skills EU Digital Single Market

Ze sítě Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Národní pedagogický institut ČR

  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo 9. národní výzvu ve výzkumu, vývoji a inovacích podprogramu INTER-EUREKA (LTE121) pro podávání projektů v rámci programu mezinárodní spolupráce ve výzkumu a vývoji – EUREKA. Uzávěrka soutěžní lhůty je 25. září 2020 ➡️ bit.ly/EurekaMSMT.

Novinky a události (nejen) od našich členů, které by vám neměly uniknout.

  • Zaznamenali jste již kampaň iMyšlení? Některé části obsahují i zajímavé úlohy a vy si teď můžete jednu vyzkoušet ➡️ bit.ly/iMysleniUloha.
  • Nový školní rok se blíží pořád víc a tak bychom vás chtěli upozornit na produkty našeho člena UČITELNICE.cz, které můžete zakomponovat do svých příprav ➡️ bit.ly/Ucitelnice.
  • Je nám jasné, že fenomén smart cities pro vás nemusí být nic nového. Pokud vás zajímají aktuální trendy v oblasti “chytrých měst” můžete navštívit konferenci URBIS SMART CITY FAIR ➡️ bit.ly/SmartCityVeletrh.

Věříme, že máte krásné léto a už se těšíte do školy. Pokud s námi chcete něco sdílet, neváhejte nám napsat, budeme moc rádi!