Týdenní hlášení #27 2020

Opis týdenního hlášení z FB DigiKoalice školám ze dne 6. července 2020.

Týdenní hlášení #27 vám kromě zajímavých tipů ze světa digitálního vzdělávání přináší možnost ovlivnit tvorbu našeho obsahu.

Čeká nás anketní týden!

  • Chceme vědět, co vás na našem profilu baví, co vám chybí nebo jak bychom ho mohli zlepšit. Tento týden jsme pro tyto účely přichystali několik anketních otázek, takže se neváhejte zapojit! První anketa startuje již zítra ráno!

Ze sítě Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Národní pedagogický institut ČR

  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy představilo novou strategii pro vysoké školy, která si klade mnoho cílů. Mezi nimi i rozvíjet kompetence přímo relevantní pro život a praxi v 21. století, která zcela jasně souvisí i s digitálním vzděláváním ➡️ bit.ly/NovaStrategieProVS.
  • I ministerstvo si uvědomuje rostoucí roli digitálního vzdělávání. I z toho důvodu sbírá další inspiraci pro vzdělávání #NaDalku, kterou můžete sdílet přes e-mail inspirace@msmt.cz. Celý vzkaz ministra si můžete přečíst zde ➡️ https://bit.ly/VzakzMinistra.

Novinky a události (nejen) od našich členů, které by vám neměly uniknout.

Vážíme si vaší přízně a budeme vděční, pokud se zapojíte do hlasování v anketách a dáte nám tak zpětnou vazbu k naší práci. Krásný týden!