Rok digitálního podnikání

V lednu 2019 byla zahájena kampaň Rok digitálního podnikání 2019, kterou koordinuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Aktuálně vyšel také první Zpravodaj kampaně (k prohlédnutí na konci článku).

DigiKoalice se ke kampani připojuje jako partner. V rámci aktivit NÚV v oblasti podpory vzdělávání v reagionálním školství chceme upozornit na tradiční aktivity fiktivních firem středních škol (http://www.nuv.cz/p/centrum-fiktivnich-firem) a také podporu povinného tématu podnikavosti žáků středních škol v rámci akčního plánování jako priority v projektech OP VVV (http://www.nuv.cz/p-kap/podpora-kompetenci-k-podnikavosti-a-kreativite). DigiKoalice přispěje ke kampani přípravou nových inspirací ke spolupráci škol, firem a jejich zřizovatelů, uvítáme podněty k příkladů, které stojí za to zveřejnit a podpořit jejich šíření (https://archiv.digikoalice.cz/inspirations/).

Krátký popis kampaně z webu www.rokdigitalnihopodnikani.cz

Vlastní (nedotační) projekt AMSP ČR “Rok digitálního podnikání 2019” má ambici pomáhat českým firmám vyhledávat, zavádět a realizovat digitální inovace pro zvýšení produktivity a digitalizaci jejich produktů a služeb. Připravujeme řadu vzdělávacích aktivit, road show s představením zajímavých technologií pro malé a střední firmy a mnohem více. AMSP ČR tak navazuje na úspěšné projekty Rok řemesel 2016, Rok venkova 2017 a Rok rodinného podnikání 2018.

Aktuální Zpravodaj Roku digitálního podnikání 2019

Stáhnout (PDF, 2.19MB)