Přesun konference Vzdělání pro budoucnost

Konference Vzdělání pro budoucnost se přesouvá na květen 2021.

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci se konference Vzdělání pro budoucnost nemůže uskutečnit prezenčně v říjnovém termínu. Akce se tak přesouvá na 14. – 15. květen 2021.

Pořadatelé se budou snažit program v maximální možné míře zachovat původní.

Do konce října se mohou přihlášení účastníci odhlásit bez jakýchkoli stornopoplatků.

Zpráva od pořadatelů:

Vážení lektoři, vážení účastníci, vážení partneři konference,

vzhledem ke státním zákazům nemůžeme konferenci Vzdělání pro budoucnost uskutečnit v říjnovém termínu. Akci proto přesouváme na 14. – 15. května 2021. Program se budeme snažit v maximální možné míře zachovat původní. Do konce února se můžete odhlásit bez jakýchkoli stornopoplatků.

Děkujeme Vám za trpělivost i za zachování přízně a přejeme Vám hodně zdraví. Za organizační tým konference Tomáš Blumenstein, Helena Zitková, Hana Kalusová, Marie Cibulková, Michaela Kubaníková Saitzová, Eliška Křižková, Renée Grenarová

Často kladené otázky:

Můžu se teď odhlásit a pak znovu přihlásit?
Můžete. Ale pokud zůstanete přihlášení, máte zachované i Vaše přihlášení na přednášky a workshopy. A také celková kapacita konference je omezená a může se stát, že se už pak nebudete moci znovu přihlásit.

Když se odhlásím do konce února, tak mi vrátíte všechny zaplacené peníze?
Ano. Storno podmínky najdete ve spodní části stránky konference.mensa.cz.

Proč jste konferenci neudělali on-line?
Protože osobní kontakt mezi lektory i účastníky vytváří právě tu správnou podporující atmosféru pro aktivní učitele z celé republiky. Současná situace nás netěší, omlouváme se za případné komplikace, ale rozhodnutí opět odložit termín konání konference jsme vyhodnotili jako nejlepší z možných variant.

Budete tu konferenci odkládat ještě hodně krát?
Pokud se ani na jaře epidemická situace nezlepší, budeme velmi silně zvažovat on-line řešení (u workshopů, pokud možno s velkou interakcí s publikem).