Pozvánka na výroční setkání členů DigiKoalice

Srdečně Vás zveme na veletrh nápadů pro digitální vzdělávání doma, v práci i ve škole, které se koná v pátek 7. 12. od 15:00 do 17:00. Před veletrhem proběhne plenární jednání členů DigiKoalice v budově MŠMT od 12:30. V rámci veřejného veletrhu od 15:00 se můžete těšit na ukázky digitálních inovací ve vzdělávání, na neformální diskusi k tématům kvality výuky IT na školách a hledání odpovědi na celoevropskou otázku: „Co můžeme společně udělat, aby digitální technologie a internet byli pomocníky v celoživotním vzdělávání každého z nás?“

Cíl akce:

Umožnit OFFLINE setkání členů Digikoalice a jejich příznivců, podpořit vzájemné diskuse o přínosech a rizicích digitálních technologií pro vzdělávání a celoživotní učení.

Komu je akce určena:

  • členové DigiKoalice
  • zájemci o téma digitálních technologií a digitálního vzdělávání
  • veřejnost (děti – ukázky robotiky, senioři – ukázky užitečného využívání IT v osobním životě, učitelé – novinky z digitálního vzdělávání, ředitelé škol – inspirace pro šablony OP VVV, lektoři kroužků – podněty pro spolupráci se školami, IT firmy – ochutnávky spolupráce se školami a další)

Zájemci o plenární jednání členů DigiKoalice, které proběhne 7. 12.  od 12:30 v budově MŠMT (Karmelitská 7, Praha 1), nás mohou kontaktovat na emailu digikoalice@nuv.cz, místa nabídneme do naplnění kapacit přednáškového sálu.

Vstup na veletrh je zdarma.

Více informací průběžně na https://archiv.digikoalice.cz/veletrh/