Panelová diskuse ke kyberbezpečnosti a kyberkriminalitě

Pozvánka na panelovou diskusi ke kyberbezpečnosti a kyberkriminalitě s názvem „Efektivita kyberprevence“

V pondělí 5. října 2020 od 10:00 proběhne v budově Ministerstva vnitra (Nad Štolou, Praha 7) panelová diskuse odborníků k tématům kybernetické bezpečnosti a kyberkriminality. Panelovou diskusi pořádá Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) spolu s odborem prevence kriminality Ministerstva vnitra. Záštitu nad touto diskusí, která je součástí Festivalu bezpečného internetu 2020, převzal ministr vnitra ČR pan Jan Hamáček a ministr školství ČR pan Ing. Robert Plaga Ph.D.

V prvním panelu na téma „Účinné prevence rizikového chování v kyberprostoru“ vystoupí ředitel odboru prevence kriminality MV Michal Barbořík, dále Kamil Kopecký (projekt E-bezpečí), Lucie Kosová (NÚKIB) nebo Martin Kožíšek (CZ.NIC). Policii ČR budou v diskusi zastupovat Said Urban (NCOZ) a Ondřej Moravčík (Policejní prezídium).

Druhého panelu na téma „Nové trendy v kyberbezpečnosti a kyberkriminalitě“ se zúčastní za Úřad vlády ČR Jan Míča, za MŠMT  Stanislav Volčík / Lucie Gregůrková a Policii ČR zastoupí Václav Písecký společně s Pavlem Schwainerem. Mezi panelisty bude například i koordinátorka projektu Kraje pro bezpečný internet Lucie Časarová.

Účast na panelové diskusi je zcela zdarma. Přesný program bude uveřejněn v průběhu září 2020. Registrace je možná na odkazu: fbifest.cz/panelova-diskuze-pro-pracovniky-prevence-efektivita-kyberprevence. Kapacita sálu je omezena.

Těšíme se na Vaši účast!