Školní výuka pokračuje na Samepage

(Zdroj: https://www.samepage.cz/skolni-vyuka-pokracuje-na-samepage/. Aktualizováno k 4. 1. 2021.)

E-mail je neefektivní řešení

Proč e-mail nestačí? Rozešlete žákům domácí úkoly a část možná skončí ve spamu. Pak jeden z žáků položí doplňující dotaz, ale protože nezvolí Odpovědět všem, tak odpověď už ostatní žáci neuvidí. Pokud navíc chcete od žáků zpět výsledky, musíte projít nesčetným množstvím emailových odpovědí.

Poučení z firemního prostředí​

Tyto problémy jsou již vyřešeny ve firemním prostředí. Máme nástroje pro spolupráci na dálku – video konference, živé dokumenty, chat, sdílení souborů. Spolupráce je tak efektivní i na dálku. Firmy dnes běžně fungují v distribuovaných týmech a jejich efektivitu to nijak neovlivňuje. Samepage vyvíjíme v Plzni, a tak můžeme nabídnout českou podporu a hlavně české uživatelské prostředí.

Kolik to stojí?

Chceme školám i studentům pomoci a tak nabízíme Samepage vzdělávacím institucím až do konce školníhu roku zdarma. Samozřejmě budeme rádi, když budete Samepage používat i dále v běžném provozu. Stačí nás po registraci kontaktovat přes tlačítko podpory na naší stránce (levý dolní roh).

Osobní zkušenosti se Samepage si můžete přečíst zde: https://www.facebook.com/groups/UcimeInformatiku/permalink/842128219600093/.