Online kroužky Intellectus

(Aktualizováno k 3. 1. 2021.)

Pro děti z celé ČR jsme připravili možnost zapsat se do prvních online kroužků Intellectus, aby svůj volný čas trávily produktivně a zábavně a zároveň nemusely za výukou nikam dojíždět. Online kroužky Intellectus probíhají z pohodlí Vašeho domova, kam Vám pomocí internetu přinášíme programovací výzvy pro začátečníky i pokročilejší nebo badatelské a přírodovědné úkoly pro děti už od 8 let!

Co k účasti na kroužku dítě potřebuje?

Pro přihlášení do interaktivní třídy je potřeba, aby dítě mělo svůj Google Mail. Pro připojení do interaktivní třídy online konferenční místnosti potřebuje dítě notebook, počítač nebo tablet. Pro diskuzi v rámci konferenční místnosti je nutné mít zařízení s vestavěným mikrofonem nebo ještě lépe sluchátka s mikrofonem.

Pro badatelské kroužky, jejichž součástí jsou samozřejmě i domácí experimenty, nepotřebujete nic speciálního, stačí standardní domácí potřeby jako je průhledná sklenička nebo kelímek, větší zavařovací sklenice s víčkem, trocha soli nebo octa apod. Také doporučujeme mít po ruce pracovní tričko a hadřík pro případ nehody 🙂 Ke všem pokusům dostanou děti v rámci kurzu návod a pracovní list, který si mohou doma vytisknout a vyplňovat přímo při bádání.

Více informací a přihlášky najdete na našem webu: http://intellectus.cz/online-krouzky/.