NPI Speciál pro podporu výuky na dálku č. 8

Speciál s informacemi k uvolňování mimořádných opatření v oblasti školství

(převzato z https://www.npicr.cz/aktuality/special-s-informacemi-k-uvolnovani-mimoradnych-opatreni-v-oblasti-skolstvi)
V novém Speciálu přinášíme kromě tipů a zdrojů pro distanční výuku také informace k uvolňování mimořádných opatření v oblasti školství, harmonogram otevírání škol či soubor hygienických a bezpečnostních podmínek pro školy. Nechybí ani aktuální program pořadu ČT2 UčíTelka nebo nové webináře NPI ČR.

V osmém vydání Speciálu pro podporu výuky na dálku vám nabízíme nejen užitečné zdroje a další tipy pro distanční vzdělávání, ale především informace MŠMT o uvolňování mimořádných opatření v oblasti školství  a k přechodu do běžného režimu škol. Najdete v něm stručný harmonogram jejich otevírání nebo soubor hygienických a bezpečnostních podmínek ve formě „manuálů“, za kterých bude možná účast studentů ve školách při výuce.

Jak si poradili s formativním hodnocením žáků v některých školách, se dočtete na druhé straně Speciálu. Najdete v něm také příspěvek s příklady diferenciace úlohy pro žáky s rozdílnými předpoklady a nástroje Googlu, prostřednictvím kterých pomáhá školám vzdělávat studenty na dálku. Obsahuje i aktuální program vzdělávacího pořadu ČT2 UčíTelka pro žáky 1. stuně ZŠ a nové webináře, které pro vás připravili pracovníci NPI ČR.

Záznamy všech již realizovaných webinářů naleznete zde.

Stáhnout (PDF, 1.24MB)