Novinky z Centra pro talentovanou mládež

Od Junior Online programu, se kterým mohou děti začít už v 11 letech, až po přípravu na náročné Advanced Placement zkoušky, které se dají srovnávat s mezinárodní maturitou. V nabídce Centra pro talentovanou mládež si vybere každý – od milovníka historie, matematiky, fyziky, přes tvůrčího spisovatele, programátora nebo budoucí veterinářku. Studenti mají na výběr přes 100 kurzů v angličtině.

Více než 2500 studentů

Co spojuje všechny naše absolventy? Mají perfektní angličtinu a studují na prestižních univerzitách po celém světě a patří mezi špičku ve svých oborech. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR podporuje aktivity CTM a i letos poskytlo stipendia prvním 250 studentům ve výši 4 000 Kč.

Inovativní a individuální online vzdělávání

Jednou z největších výhod studia u CTM je individuálnost výuky. Každý student má svého instruktora. Ten jej provází kurzem, poskytuje mu zpětnou vazbu, motivuje a dohlíží na pokroky. Student v kurzu nikdy není sám. I proto se průměrná míra dokončení kurzů pohybuje kolem 90 %, což je oproti běžným online kurzům unikátní výsledek.

Studium kompletně v angličtině

Veškerá komunikace mezi instruktorem a studentem probíhá v angličtině. Stejně tak všechna látka, vše je v angličtině. Studenti se učí nejen oborovou slovní zásobu, ale i běžnou procesní komunikaci. Zkrátka v angličtině budou jako doma! Ti mladší se nemusí bát, úroveň angličtiny je přizpůsobena věku dětí.

Registrace do podzimního semestru probíhají až do 20. září 2019. Přihlaste se!

Veškeré informace najdete na www.ctm-academy.cz

 

Centrum pro talentovanou mládež je nezisková organizace, která chce motivovaným studentům poskytnout špičkové online vzdělávání. Protože vzdělání je naší prioritou.