Unicorn Vysoká škola s.r.o. (Red Monster)

Kontaktní osoby

Kateřina Suchá Email: katerina.sucha@unicornuniversity.net

Informace o členovi

Kurzy Red Monster jsou online výukové kurzy vydávané nakladatelstvím Unicorn Publishing. Kurzy jsou určené pro žáky základních a studenty středních škol a nabízejí různá témata z předmětů, které jsou v jednotlivém ročníku ve škole vyučované. Většina kurzů z nabídky vychází z Rámcového vzdělávacího programu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Red Monster se snaží dětem látku vysvětlit a následně i důkladně procvičit. Děti si tak mohou jednoduše zopakovat probírané učivo ze školy a zábavnou formou se připravit na test nebo zkoušení. Kurzy jsou výborným řešením pro učitele, kteří chtějí žákům zpestřit výuku promítáním kurzu na interaktivní tabuli nebo si ušetřit čas kontrolou domácího úkolu.

Interaktivní kurzy Red Monster vznikly v roce 2017, kdy byl vytvořen první kurz českého jazyka. Od té doby se nabídka na webu redmonster.cz rozrostla na 50 publikovaných kurzů v České republice a dalších téměř 20 kurzů pro slovenské a ukrajinské žáky. Kurzy získaly hned 2 ocenění – Pozoruhodný produkt 2019 a Microsoft Awards 2020.