Pixelfield, s.r.o.

Kontaktní osoby

Filip Háša Email: hasa@pixelfield.cz

Informace o členovi

Navrhujeme, vytváříme a vylepšujeme digitální produkty. Pomáháme našim klientům uspět díky produktům, které neúnavně pracují pro váš rozvoj. Milujeme hledání jednoduchých řešení pro komplexní výzvy a klademe důraz na každý detail od designu po kód.

Naším příspěvkem do mlýna je prvotřídní odborná způsobilost a rozsáhlá zkušenost s vývojem softwaru. Jsme příkladem toho, proč je Česko známé svou vynalézavostí a úžasným technickým talentem.

Pyšníme se však spoluprací po celé Evropě. Spolupracovali jsme na projektech v Holandsku, Belgii, Dánsku, Itálii nebo Švýcarsku.

Neustále vám pomáháme rozlítit vaši konkurenci vaším digitálním úspěchem. Každé řešení, které navrhneme, je pečlivě vytvořeno na míru specifikům vašeho projektu. Náš přímočarý pracovní proces zajistí, že vaše cíle budou splněny.

Vážíme si dlouhodobé spolupráce a odměňujeme ji naším zaměřením na výsledek a business-first přístupem. Naší misí je stát se vašimi technologickými partnery a dlouhodobě tak s vámi překonávat vaše obchodní cíle.