Green Fox Academy – Intenzivní kurz programování

Nedostatek programátorů spolu s velkým potenciálem IT trhu vedl k založení Green Fox Academy. To, co začalo jako jeden z nejúspěšnějších maďarských startupů se postupně přetavilo ve špičkovou instituci, která spojuje zájemce o rekvalifikaci a firmy shánějící IT odborníky.

Publikováno: 20. 7. 2019
Autor: Josef Dašek, Internetový institut z. s.

Nedostatek programátorů spolu s velkým potenciálem IT trhu vedl k založení Green Fox Academy (GFA). To, co začalo jako jeden z nejúspěšnějších maďarských startupů se postupně přetavilo ve špičkovou instituci, která spojuje zájemce o rekvalifikaci a firmy shánějící IT odborníky.

Změna profesního života

Díky GFA můžete po čtyřměsíčním programátorském kurzu změnit svou profesi a nastartovat novou kariéru v perspektivním IT oboru. Po úspěšně dokončeném kurzu navíc GFA pomáhá absolventům najít první zaměstnání. Do kurzů GFA se již zapojilo přes 470 lidí a až 91 % absolventů pracuje na pozici junior programátorů.

Přelomový rok 2018

Tento rok se GFA zaměřil na ženy svým bezplatným kurzem CodeGirlz a Academy4MoMs. Zaměření se na rekvalifikaci žen na rodičovské dovolené vedl již k druhému zisku prestižní ceny IT BEHAVIOR. Spolu s tím začala GFA expandovat na český trh, který byl završen v září roku 2018. V současnosti GFA připravuje přes 160 lidí na novou profesní dráhu.