Code Week 4 All Challenge – výzva pro odvážnější a jedinečná příležitost získat Certificate of Excellence

Code Week pro Vás připravil jedinečnou možnost Code Week 4 All Challenge, díky které můžete získat Certificate of Excellence. Kromě toho, že událost registrujete na mapě EU Code Week, můžete také své aktivity propojit s ostatními přáteli, kolegy a známými. Vytvoříte tak vlastní síť a pokud dosáhnete jedné z následujících podmínek, máte vyhráno a certifikát je Váš.

Podmínky:

1. Celkem se akce zúčastní 500 žáků

Pokud se propojíte s další školou nebo organizací, počet účastníků Vám může rychle narůst.

 nebo

2. Spojit 10 událostí

Máte možnost buďto sami zorganizovat více workshopů nebo se propojit s dalšími organizacemi, které pořádají vícero událostí a třeba další události společně zorganizovat.

 nebo

3. Propojit tři země

Můžete oslovit také školy/organizace z ciziny. Pokud jste součástí projektu eTwinning, můžete zkusit zapojit své partnerské školy, obzvlášť pokud třeba víte, že pořádají vlastní CodeWeek akci. Spojíte své síly dohromady a máte šanci získat Certificate of Excellence.

  Jak se připojit?

Přejděte na stránku Add Activity, kde vyplníte potřebné údaje o Vaší kódovací události.

a)    V případě, že jste první ve své síti –

 klikněte na Odeslat. Poté obdržíte emailem Váš kód. Ten sdílíte s ostatními kolegy, které chcete přidat do své sítě a kteří též pořádají Code Week událost.

b)    Pokud se připojujete k již existující síti –
vložte identifikační kód, který jste získali od iniciátora, do buňky CODE WEEK 4 ALL CODE  a kliknete na Odeslat

Po skončení kampaně budou všichni organizátoři aktivit požádáni o sdělení počtů účastníků. Pokud jste úspěšně dosáhli prahu nebo splnili jednu z ostatních podmínek, pak Vy a Vaši kolegové, kteří byli součástí Vaší sítě, obdrží Certificate of Excellence.

Nebojte se šířit svůj kód mezi více organizátorů, aby se připojili k Vaší síti. V ceně není pouze Certificate of Excellence. Šíříte tím také zprávu o významu programování a digitální gramotnosti a máte příležitost zapojit více žáků i lektorů. Můžete navíc získat kontakty a možnosti spolupráce s organizacemi a školami po celé ČR nebo i z ciziny.

Více informací:

https://codeweek.eu/codeweek4all