ÁMOSkové na 150 školách, v moderním kabátu a mnoha novinkami

Multimediální informační panely ÁMOS vision, které ve školách nahrazují klasické nástěnky, mají už v českých vzdělávacích institucích pevné místo. Familiárně nazývaní ÁMOSkové úspěšně fungují již na 150 školách po celém Česku, oblékají nový kabát v podobě vylepšeného modelu zařízení i moderního vizuálu značky a neustále pracují na čerstvém přínosném obsahu.

Školní informační panely ÁMOS vision v současně době už informují téměř 90 000 žáků a studentů na 150 školách po celém Česku. „Přes léto jsme nezaháleli a naše panely instalovali do dalších základních a středních škol – stále rostoucí čísla nás motivují a jsou hnacím motorem pro naši práci. Navíc jsme připravili i zbrusu nový vizuál pro komunikaci naší značky,“ popsal novinky Richard Prajsler, jednatel společnosti inpublic group s.r.o., která ÁMOS vision provozuje.

Nové modely ÁMOS touch 50” a 32“

Od jara letošního roku je v nabídce také nový model zařízení s názvem ÁMOS touch 50″. Oproti původnímu typu má zakulacené rohy, s uhlopříčkou displeje 127 cm. Na výšku měří 150 cm, na šířku 71 cm, má 4K Ultra HD rozlišení, bezpečnostní sklo a odolný celokovový kryt. Pro další potřeby škol je k dispozici také menší a levnější varianta o rozměrech 32“, která je vhodná jako doplněk ke standardnímu ÁMOSkovi, ať už do patra nebo další budovy školy.

Novinky z obsahu

Na základě zpětné vazby ze škol ÁMOS vision zaintegrovali do svého vysílání užitečné novinky ze školství, a to přímo z odborného portálu Řízení školy online, který je jejich významným partnerem. Další novinkou v obsahu je školní redakce ÁMOS vision news, již tvoří žáci základních škol a studenti středních škol. Ve svých článcích a rozhovorech se zaměřují se na aktuální témata, která mladou generaci zajímají. V neposlední řadě má na školních panelech svůj důležitý prostor Národní úřad pro kybernetickou bezpečnost a jeho projekty, které jsou v dnešní době internetových hrozeb klíčové.

Prevence s Policií

V rámci edukace a prevence je pro děti připravena série spotů ve spolupráci s Policejním prezidiem ČR a Zdravotní pojišťovnou Ministerstva vnitra ČR. Od září tak vysílají během prvního pololetí každý měsíc nové video na důležitá témata: hygiena v době covidové, drogová závislost, domácí násilí, kriminalita v digitálním prostředí nebo pohřešované dítě.

Cenné reference ze škol

Pozitivní zkušenosti uživatelů ÁMOS vision jsou tím nejhodnotnějším doporučením:

  • Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ Ohradní na Praze 4, oceňuje zejména náhradu tištěných informací, jednoduché ovládání a velmi zajímavý a promyšlený obsah preventivních videí.
  • „ÁMOS vision je opravdu skvělý školní informátor. Oceňujeme možnost umístění fotografií  a videí ze školních akcí, metodik prevence a také chválím promyšlená preventivní videa. Spolupráce s provozovatelem systému je opravdu skvělá,“ pochvaluje si ÁMOSka také Mgr. Robert Duda, zástupce ředitele Gymnázia Josefa Božka v Českém Těšíně.

Mrkněte i na video, které vám ÁMOSky přiblíží: https://www.youtube.com/watch?v=L12DpmjIoeQ.