Načítám Akce

Nezastupitelný zástupce

26.11.2020 @ 9:00 - 15:00
  • akce již proběhla.

Redakce Řízení školy pořádá odbornou konferenci pro zástupce ředitelů škol, letos pod názvem „Nezastupitelný zástupce“ a také poprvé online. Hlavními body programu budou opět legislativní novinky a změny v činnosti zástupce ředitele, ale také příspěvky o vlivu klimatu školy na motivaci žáků nebo o komunikaci a spolupráci pedagogů ve škole.

Sedmý ročník tradiční odborné konference se letos koná ve čtvrtek 26. listopadu 2020 od 9 do 15 hodin, a to online. Ani v digitálním prostředí však nebude chybět každoroční vyhlašování ceny Zlatá karabina a křest knihy – tentokrát autorek Ireny Trojanové a Zuzany Svobodové, ředitelek škol, které přicházejí s knihou Efektivní porady. Jak si poradit s poradou nejen ve školství. Ve svém příspěvku se budou věnovat důležitým aspektům přípravy porady, zásadám jejího průběhu a také nutnosti reflexe po jejím skončení.

Program samozřejmě reaguje i na současnou situaci, s příspěvkem „Covid-19 jako učitelova nemoc z povolání?“ vystoupí advokátka Alice Frýbová, která odpoví na otázky týkající se okolností při řešení covidu-19 v managementu škol. Co může učitel v případě onemocnění po škole požadovat a kdo to platí?

Letošní změnu a přesun konference ze zastupitelského sálu Magistrátu hl. města Prahy do online prostředí komentuje Naďa Eretová, šéfredaktorka redakce Řízení školy: „Online ročník je pro nás do jisté míry příležitost, jelikož není třeba z celé ČR dlouhé hodiny cestovat do Prahy. Je možné se konference zúčastnit z pohodlí domova, což nahrává těm, kteří se chtějí vzdělávat a sdílet své zkušenosti, a to velmi efektivně a s minimálními časovými náklady.“

Kontakt pro média: Naďa Eretová, nadezda.eretova@wolterskluwer.com.

Stáhnout (PDF, 196KB)

Podrobnosti

Datum:
26.11.2020
Čas:
9:00 - 15:00
Cena:
1790Kč
Rubriky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://obchod.wolterskluwer.cz/cz/nezastupitelny-zastupce-online-konference.p5360.html

Místo konání

Online
Česká republika

Pořadatel

Řízení školy
Webová stránka:
https://www.rizeniskoly.cz/